Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Dangerous Driving Epic Games Store'da Ön Siparişe Açıldı

 
Burnout serisinin arkasındaki ekip tarafından geliştirilen arcade yarış Dangerous Driving Epic Games Store'da 89,99 TL fiyattan ön siparişe açıldı.

9 Nişan'da PlayStation 4, Xbox One ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkacak.

Oyunun tanıtım yazısı:
 

Tür tanımlayan Burnout serisinin arkasındaki yaratıcı yetenekten Dangerous Driving saldırıyı tekrar yarış türlerine getiriyor, geçmişin ruhunu yeniden yakalıyor ve yeni bir yere götürüyor. Kimse bakmıyorken yapmak istediğin sürüş türü. Sadece başkalarının ŞU LANET YOLDAN ÇIKTIKLARINDA sevebileceğin yarış türü!
 
Bu oyun bu hayali yaşama şansı veriyor. Yüksek hızda, trafiğin içinde ve dışında kesişerek ve yoldan çıkıp diğer arabalara çarparak gündelik araçlarda gazı köklemek. Tamamen hız, sürüş becerisi ve destansı köşelerde başarılı şekilde kayışlar yapmakla ilgili. Ayrıca tamamen saldırma, anında misilleme ve tatlı tatlı intikam almakla ilgili. Ne kadar tehlikeli sürersen o kadar hızlı gidebilirsin. Çarp, manevra yap, vur, çiz ve yedi farklı lokasyonda ayarlanmış 30 farklı parkurda önüne çıkanları temizle. Rakibini adrenalin yakıtlı Takedown Yarışları'nda yakala, Heatwave'de mükemmelliğe giden yola gir ya da Road Rage'de her yola hükmet.
 
Sirenlerini aç ve Pursuit Mode'da Wanted Suspects'i yakala veya Eliminator'da son duran otomobil ol. Oyuncular, ilerledikçe 8 farklı olay türünde, yeni ölümcül arabaların ve saldırı yeteneklerinin kilidini açarak acımasız AI sürücülerine karşı yarışıyor. Tek bir sürüş şekli var: tehlikeli. Kazanmanın tek bir şekli var: Seninle bitiş çizgisi arasına girmeye çalışan herhangi bir şeyi parçalarına ayırmak.
 
Three Fields Entertainment tarafından oluşturulmuştur.

Bu haberin bağlantısı
URL
Konami 50th Anniversary Arcade Classics, Castlevania ve Contra Collection Duyuruldu System Shock Remake için 21 Dakikalık Oynanış Videosu
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Sonic.Storm

22.3.2019 01:51:57

0
O sürüş fizikleri nedir ya mobil oyun gibi..

XGNUX

20.3.2019 22:59:20

+1
kibrit kutuları yarışıyor :)

BSC Misafiri

20.3.2019 20:29:40

+1
Burnout'un devami apexci liseliler kiymetini bilmez, muhtesem haber!

Winter Is Coming

20.3.2019 12:48:00

+2
çöp

emrahcey

20.3.2019 10:57:14

+2
Mobil telefonda bir oyun var. Adını hatırlayamadığım tıpkısının aynısı değil mi ?
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)