Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Crash Team Racing Nitro-Fueled Dragon Mines ve Retro Stadium Oynanış Videosu

 
PlayStation Underground ekibi, Crash Team Racing Nitro-Fueled için iki pistin gösterildiği 15 dakika uzunluğunda yeni bir oynanış videosu paylaştı. Dragon Mines orijinal Crash Team Racing oyunundan, Retro Stadium ise orijinal oyundaki Turbo Track baz alınarak oluşturulmuş PlayStation 4 versiyonuna özel yeni bir pist.
 
Crash Team Racing Nitro-Fueled PlayStation 4, Xbox One ve Switch için 21 Haziran'da çıkacak.

Oyunun tanıtım yazısı:


Crash Bandicoot geri döndü ve sürücü koltuğuna oturdu!

Gerçekçi Crash Team Racing deneyimiyle tam gaz gitmeye hazır olun ve artık tamamen yenilenen daha birçok özellikle en son hıza ulaşın.

Crash Team Racing Nitro-Fueled bildiğiniz ve sevdiğiniz klasik oyunu yeni ve muhteşem görsellerle baştan başa yenileyip en yüksek seviyeye çıkararak PlayStation 4, Xbox One ve Switch'e getiriyor. Zorluklar ve acımasız mücadele ise tıpkı eskisi gibi.

Ana özellikler

Tanıdık muhteşem Crash Team Racing deneyimi: Orijinal oyun modları, karakterler, pistler, güç yükseltmeler, silahlar ve kontrollerle motorlarınızı çalıştırın.

Daha büyük ve daha iyi: Orijinal oyunda olmayan ek karting araçlarından ve pistlerinden oluşan seriyle zafere ulaşmak için gaza basın.

Çevrimiçi yarışın: Arkadaşlarınızla yan yana otururken onlara meydan okuyarak ya da düşmanlarınızla çevrimiçi olarak mücadele ederek küresel liderlik tablolarında yer almak için yarışın.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Crash Team Racing Nitro-Fueled Crash Team Racing remaster Activision Beenox
MK11 DLC Karakterleri Nightwolf, Sindel ve Spawn Duyuruldu; Shang Tsung 18 Haziran'da Çıkacak Bu Hafta Çıkacak Oyunlar (3 - 7 Haziran)
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

3.6.2019 03:50:18

0
En çok bekledigim oyun budur. Küçüklügümün efsane oyunu. Yeni gösterilen tracklar, kart customization ve karakter sayısının çokluğu bu oyuna heyecanlanmamı anlamlaştırıyor.

Queen Hentai

3.6.2019 01:51:34

+1
PC'ye çıkışı olur umarım. Zamanında az turnuva yapmadık.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Crash Team Racing Nitro-Fueled
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız