Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Contra: Operation Galuga İle Efsane Yeniden Doğuyor!

 
 
Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward bugün itibarıyla efsanevi Contra run-'n'-gun (koş ve ateş et) serisinin yeni oyunu Contra: Operation Galuga'nın PlayStation®5, PlayStation®4 ve Xbox Series X|S, Xbox One, PC (Steam) ve Nintendo Switch™ platformlarına geleceğini duyurdu. Oldukça beğenilen Contra 4'ün arkasındaki stüdyo WayForward tarafından geliştirilen Contra: Operation Galuga'nın, 2024'ün başlarında dijital olarak piyasaya sürülmesi planlanırken konsollar için fiziksel bir sürümünün de yolda olduğu belirtilmekte.
 
 
Tanıtım fragmanı
 
 
 
Contra: Operation Galuga, 1980'lerdeki orijinal NES/arcade Contra oyununun kapsamlı bir yeniden yapımı olarak serinin klasik köklerine geri dönüyor. İkonik silahlar ve ortamlar, yeni aşamalar, düşmanlar, bosslar, oyun mekanikleri, iyileştirilmiş bir güçlendirme sistemi, modern grafikler ve seslerle buluşuyor.

Oyunda hayranların favorisi elit Contra komandoları Bill Rizer ve Lance Bean, bir zamanlar barışçıl olan Galuga Adası'nı insanlığın kaderinin belirsiz olduğu topyekûn bir savaş alanına dönüştüren Red Falcon terörist grubuna karşı savaşmak üzere yeniden göreve çağırılıyorlar.
 
 

Hikâye Modunda en fazla iki oyuncu beraber savaşmak için takım oluşturabilirlerken Arcade Mode'da en fazla dört oyuncu aralarında cangıl, şelale ve düşman üssünde bir uçan bisiklet üzerinde geçen maceralar bulunan sekiz aşama boyunca koşup, zıplayıp ateş ederken güçlerini birleştirebilir. Geniş atış, lazer ve güdümlü füzeler gibi ikonik silahlar oyuna geri dönüyor (artık daha fazla ateş gücü için aynı türden iki silahı istifleme olanağı da var) ve muhteşem Overload yeteneklerini ortaya çıkarmak için fazla silahlar feda edilebiliyor. Üç zorluk ayarı ve çeşitli ek meydan okuma seçenekleri sayesinde oyun, Contra'nın hem eski hem de yeni oyuncularına hitap etmeye aday.
 
Önemli Özellikler:
 
 

- Run-'n'-gun türünün öncüsü geri döndü, yeniden tasarlandı ve her zamankinden daha aksiyon dolu!
- Sekiz patlayıcı aşama! Ormana sızın, şelaleye tırmanın, uçan bisikletle düşman üssünden hızla geçin ve çok daha fazlası!
- Farklı yeteneklere sahip birden fazla oynanabilir karakter!
- Destansı, ekranı dolduran bölüm sonu canavarı savaşları!
- Yeni ve hayranların en sevdiği silahlar, artık istiflenebilir yükseltmeler ve muhteşem Overload yetenekleriyle sizlerle!
- Çoklu zorluk seçenekleri ve çok sayıda ekstra içerik
 
basın bülteni 

Bu haberin bağlantısı
URL
Contra Operation Galuga
Tomb Raider I-II-III Remastered Duyuruldu: İşte Detaylar 'Super Crazy Rhythm Castle’ 14 Kasım'da Sizlerle!
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

mahsur kalan adam

16.9.2023 14:57:47

0
WayForward yapmış yine Biraz daha modern askeri temada olmasını isterdim

Dhalsim

16.9.2023 11:57:16

+1
Heyyt bee !! çocukluğumun oyunu. Komşu oğluyla oynardık.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Contra Anniversary Collection ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız