Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Co-Op Oyun "Munchkin: Quacked Quest" 19 Kasım'da Çıkacak

 
Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Asmodee Digital'in yaptığı 4 kişilik co-op oyun Munchkin Quacked Quest'in çıkış tarihi paylaşıldı. Oyun 19 Kasım'da; PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için piyasaya sürülecek. Oyunun Steam sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 
 
Oyunun Tanıtım Yazısı: 
 
- İster tek başınıza, isterseniz dört oyuncuyla birlikte düşmanların gizlendiği ölümcül zindanlarda maceraya atılın. Ve dikkatli olun, bazen en güçlü düşman yanınızda duruyor olabilir…
 
- Her zindanda bulunan garip görevleri en hızlı şekilde yerine getirmeye çalışın.
 
- Dört farklı ırk ve dört farklı sınıf bulunmaktadır: Modayı takip eden bir Orc Priest, huysuz bir Dwarf Wizard ya da düzinelerce farklı kombinasyon yaratabilirsiniz.
 
- 15’ten fazla düşmanı (ya da arkadaşı… ne olacağını bilemeyiz…) vurmak, kesmek, yakmak ya da parçalamak için 20’den fazla silah bulunuyor. Daha sert vurmak, daha hızlı koşmak ya da diğer oyunculara karşı sinir bozucu olmak istiyorsanız da dokuz tane neredeyse-öldürücü silah mevcut.
 
- Rastgele oluşturulan zindanlarla, istediğiniz kadar tekrar oynayabilirsiniz.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Munchkin: Quacked Quest 4 Kişilik Co-Op
Call of Duty: Mobile'a Yeni Bir Mod Daha Eklendi Roguelite Türündeki "Juicy Realm" Switch'e Geliyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Munchkin: Quacked Quest ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız