Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Civilization 6’nın Battle Royale Modu Red Death Çıktı

 
Fortnite ve PlayerUnknown's Battlegrounds'ın popülerliğiyle birlikte en popüler oyun modlarından birisi olan Battle Royale'ı çoğu kişi biliyordur. Bu modun asıl amacı rakiplerine karşı üstün gelip en son hayatta kalan olmak. Bu popüler oyun modu Battle Royale şimdi de Red Death ismiyle Civilization 6’ya geliyor.
 
Civilization 6: Red Death bugün çıktı ve Civilization 6 sahipleri için ücretsiz bir mod. Bu modda 12 oyuncu hayatta kalan son medeniyet olmak için savaşıyor. Teke tek mücadele için ve daha küçük gruplar için de haritalar mevcut. Ayrıca bilgisayara karşı da oynayabiliyorsunuz.
 
Bütün Battle Royale modlarında olduğu gibi bir “Safe Zone” sistemi var. Oyuncular birimlerini radyoaktif fırtınadan zarar görmemesi için safe zone’a taşımalı. Bu radyoaktif fırtınanın ismi ise Red Death. Red Death etrafınızda küçülürken, sizi diğer medeniyetlerle ilişki kurmak zorunda bırakıyor.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak ign Strateji Firaxis Civilization VI Red Death Battle Royale
İzmir INTEL ESL Türkiye Şampiyonası LoL Günü Etkinlik Programı Yayınlandı! MIBR, kNgV- İle Anlaşma Sağladı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Civilization VI
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız