Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Call of Duty: Modern Warfare'in Multiplayer Betası İçin Fragman Paylaşıldı

 
Her yıl düzenli olarak çıkan Call of Duty serisinin yeni oyunu Call of Duty: Modern Warfare'in multiplayer betası için bir fragman paylaşıldı. Buraya tıklayarak Call of Duty'nin önümüzdeki süreçteki etkinliklerini, beta deneme tarihlerini öğrenebilirsiniz. Oyunun tanıtım yazısı ve bahsi geçen fragmanı aşağıda bulabilirsiniz. Call of Duty: Modern Warfare 25 Ekim 2019'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya sürülecek.
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
Karanlık tarafa gitmeye hazır ol, Modern Warfare geri döndü!

Yürekleri ağızlara getiren, küresel güç dengesinde belirleyici olacak bir efsanede oyuncular, ölümcül Birinci Kademe ajanlarının rolüne bürünürken risk hiç bu kadar büyük olmamıştı. Call of Duty: Modern Warfare, hayranlarına inanılmaz açık, cesur, kışkırtıcı bir anlatım deneyimi yaşatarak modern savaşın değişen doğasına benzersiz bir yoğunluk getiriyor ve ışık tutuyor. Her şeyi başlatan stüdyo olan Infinity Ward tarafından geliştirilerek tepeden tırnağa unutulmaz Modern Warfare serisinin destansı bir tasvirini sunuyor.

İçgüdüsel ve dramatik tek oyuncu hikaye seferinde Call of Duty: Modern Warfare, sadece Modern Warfare'in başarabileceği şekilde sınırları zorluyor ve kuralları yıkıyor. Oyuncular, simgeleşmiş Avrupa şehirlerinde ve Orta Doğu'nun istikrarsız engin topraklarında çok çeşitli uluslararası özel kuvvetlerle birlikte nefes kesen gizli operasyonlarda savaş verecek.

Üstelik hikaye burada bitmiyor.

Call of Duty: Modern Warfare'de oyuncular tüm oyun boyunca kendilerini saran bir anlatımın içinde olacak. Klasik çok oyuncu moduyla muhteşem çevrimiçi oyun alanını tecrübe et ya da diğerleriyle birlik olarak tüm beceri seviyelerine açık bir dizi elit operasyonda ortaklaşa oyna.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak twinfinite Call of Duty: Modern Warfare Activision Infinity Ward
Silent Hill'in Oynanabilir Teaserı P.T.'de Korkutucu Bir Detay Keşfedildi The Art of Star Wars Jedi: Fallen Order: Limited Edition Duyuruldu
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

thsnblt

11.9.2019 14:39:17

0
Ön sipariş yapanlarmı bugün akşam açık betadan faydalanacak ?

Babblebabble

10.9.2019 16:27:02

+1
Geçen arkadaşla aynı şeyi tartıştık.Çıkış fiyatı 60 lira olup her dlc çıktığında 15 lira isteseler vermez miydik diye, verirdik dedik.4 harita 5 silaha 15 lira dediğin nedir ki? Ama $15 olunca işler değişiyor.Lanetlenmişiz işte, yapacak bir şey yok...

Frantic22

10.9.2019 00:38:17

0
quote:

Orjinalden alıntı: Babblebabble Ön siparişe özel açık beta olayını ben anlayamıyorum.Ürünlerine güvenmiyorlar mı? Ben denemeden 375 lira vermek istemiyorum.Parayı sokaktan toplamıyoruz ki.Alsam bile çıkışına çok az kala beklemeyi ya da çıktıktan sonra almayı düşünüyorum.
Ön sipariş; sizin bir markaya, bir seriye ne kadar bağlı olduğunuzu gösteren detaydır. Bunun ödülü olarak da yapımcılar size bir takım hediyeler, erken erişim gibi imkanlar sunarlar. öte yandan sadece türkiye bazlı düşünmemek gerekiyor. bizim 375 birim paraya aldığımızı avrupa ve amerikada 60 birim paraya alıyorlar. haliyle bende olsam oyunu ön sipariş verirdim çünkü çıktıktan sonra yine 60 birim para olacak. bu yüzden ön sipariş bizim ülkemiz dışında çok mantıklı bir sistem.

Babblebabble

9.9.2019 23:58:44

0
Ön siparişe özel açık beta olayını ben anlayamıyorum.Ürünlerine güvenmiyorlar mı? Ben denemeden 375 lira vermek istemiyorum.Parayı sokaktan toplamıyoruz ki.Alsam bile çıkışına çok az kala beklemeyi ya da çıktıktan sonra almayı düşünüyorum.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Call of Duty: Modern Warfare
+ TAKİBE
AL
3 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız