Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Bethesda, Fallout: London Mod Geliştiricisini Ekibine Dahil Ediyor

 
 
Fallout: London mod ekibinde baş teknik danışman olarak görev yapan Ryan Johnson, mevcut projeden ayrılarak Bethesda stüdyosunda ortak düzey tasarımcı olarak çalışmaya başladığını açıkladı. Johnson projeden ayrılmadan önce mevcut çalışmalarını eski ekibine teslim etti. Böylece ekibin geri kalanı sorunsuz bir şekilde bu proje üzerinde çalışmaya devam edebilecek.
 
Fallout: London mod ekibi ayrıca Proje Lideri Dean Carter'a Fallout 76 üzerinde çalışması için Bethesda UK tarafından bir teklif geldiğini belirtti. Ancak Carter, iş teklifini reddetti ve elindeki projesine devam etmeye karar verdiğini açıkladı. Fallout London modunun 2023 yılında çıkması bekleniyor.
 
Öte yandan yakın zamanda Fallout 4 için merakla beklenen ve DLC boyutunda bir mod olan Fallout: London için yeni fragman yayınlanmıştı. Fallout: London modu yeni bir dünyayı, çeşitli grupları, yeni hikayeleri, NPC'leri, silahları ve yaratıkları beraberinde getiriyor. Mod ayrıca oyuncuların her şeyi deneyimlemesine izin veriyor.
 
 
 
26 Haziran'da yayınlanan Fallout London fragmanı
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Vgchartz Fallout Fallout 4 RPG Aksiyon Açık Dünya PS4 Xbox One PC
Digimon Survive için Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı Meta Quest 2 VR Başlığı 14,8 Milyon Adet Satış Rakamına Ulaştı

Johnny Silverhand

1.7.2022 19:19:59

0
mod’u destekleyeceğine mod’u yapanı satın alıyor.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Fallout 4
+ TAKİBE
AL
59 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız