Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Behaviour Interactive, Üs inşa Etme FPS Oyunu Meet Your Maker'ı Duyurdu

 
 
Dead by Daylight geliştiricisi Behavior Interactive, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam) için birinci şahıs üs inşa etme strateji oyunu Meet Your Maker'ı duyurdu. Oyun 2023'te çıkış yapacak. PC platformu için kapalı oyun testi yapılacak. Kayıt için buraya tıklayın. Oyun Türkçe dilini destekliyor.
 
Oyunun açıklaması şu şekilde
 
Sen, Dünya'yı kurtarmak için son çare olarak görülen canlı bir deneksin (Chimera'nın Koruyucusu). Bu oyunda gezegenin en gözde kaynağına erişme için taktiksel bir savaşa gireceksiniz: Genetik bir malzeme. Genmat'ınızı korumak için korunaklı üsler inşa edin ve bu üsleri güçlendirin. Daha fazla kaynak toplamak için diğer oyuncuların üslerine sızın ve onları alt edin. Ortama uyum sağlayın, yükseltin ve geliştirin... burası acımasız bir yer.
 
Çevrimiçi eşli oyunu da destekleyen Meet Your Maker'da yaratıcılığınızı birleştirin, bir arkadaşınızla üs inşa edin veya iki kişilik bir ekip kurarak üslere baskın yapmak için güçlerinizi birleştirin. 
 
Steam sayfası
 
 
Fragman videosu
 
 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu strateji üs inşa etme Meet Your Maker PC
Blizzard ve NetEase Mobil Cihazlar için Geliştirdiği Warcraft Oyununu iptal Etti Tactics Ogre: Reborn PS5, PS4, Switch ve PC'ye 11 Kasım'da Geliyor

GLaDiaC

4.8.2022 08:28:59

0
Rust v2.0
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)