Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Batman: Return to Arkham, Just Cause 4 ve Rise of the Tomb Raider Xbox Game Pass'ten Ayrılıyor

 
Xbox Game Pass "Yakında Sona Eren Oyunlar" sekmesinde belirtilene göre, dört oyun daha yakında sistemin kütüphanesinden kaldırılacak.

Bu oyunlar:

Batman: Return to Arkham
Just Cause 4
Rise of the Tomb Raider
Snake Pass
 
Microsoft Şubat ayında şu ana kadar Final Fantasy XV, Wolfenstein: Youngblood, Death Squared ve Death’s Gambit oyunlarını Xbox Game Pass'e ekledi.
 
Bu ay içinde daha fazla oyun ekleneceğini tahmin ediyoruz zira Xbox Game Pass resmi twitter hesabı "Şubat gerçekten, gerçekten, gerçekten, gerçekten, gerçekten, gerçekten iyi bir ay olacak." dedi.

Bu haberin bağlantısı
URL
Xbox Game Pass Microsoft Konsol için Xbox Game Pass PC için Xbox Game Pass
Aeolis Tournament Kickstarter Kampanyası Başarıya Ulaştı, Mayıs 2020'de Çıkacak Frostpunk Mobile Geliyor
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Zarbo257

19.2.2020 05:15:19

0
Bu sistem neden güzel çünkü 3 ay önce iptal ettiğim üyeliğimi yeni eklenen 3 oyunu oynamak için tekrar aktif edicem. Bu rahatlıktır işte ve aşırı hesaplı o 3 oyunu almaya kalksam 10 katı para ödemem gerekiyor.

YildirimBuyucusu

17.2.2020 00:11:25

0
Olması gerektiği gibi. Çünkü sürekli oyun eklenip aynı fiyatta kalması mucize olurdu. Yüksek fiyatlı olması da herkes için pek kullanışlı olmazdı. Yenileri eklenip eskilerinin çıkarılması mantığı yerinde.

Mütercim Bey

16.2.2020 00:42:22

+4
Daha önce bu tür sistemlere ait haberlerin altında da yazdığım üzere bu sistemler herkes için kullanışlı değil. Sistem kesinlikle güzel orasına bir şey diyemem ancak oyunların bir süre sonra sistemden kaldırılması sürekli olarak bir oyunu oynayıp kısa sürede bitiremeyenler için pek de ideal değil. İsterse sistemde 1 yıl kalsın yine de - en azından kendim - oyunlara direkt olarak sahip olmayı tercih ediyorum. Cebimden evet daha fazla para çıkıyor ama en azından sahip olduğum şey direkt olarak oyunun kendisi oluyor, sisteme abonelik değil...

Berkayselcuk

15.2.2020 23:16:33

0
Just cause 4 u tavsiye eder misiniz? Hiç oynamadım önceki oyunlarını yani 3 ün aynısı olması bir sorun değil oyun eglenceliyse
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Xbox Game Pass
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız