Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Bağımsız Oyun Etkinliği BitSummit Let’s Go'nun Başlangıç Tarihi Açıklandı

 
 
BitSummit Organizasyon Komitesi tarafından düzenlenecek olan bağımsız oyun etkinliği BitSummit Let's Go'nun başlangıç tarihi açıklandı. 14-16 Temmuz 2023 tarihleri arasında yapılacak olan bu etkinlik Kyoto'daki Miyako Messe Sergi Merkezi'nde gerçekleştirilecek.
 
Etkinlik bağımsız oyunlara odaklanacak 
 
 
 
14 Temmuz'da başlayacak olan etkinliğin ilk gününde sadece geliştiriciler, yayıncılar, medya ve sponsorlar yer alacak. 15 ve 16 Temmuz günlerinde ise genel katılım sağlanacak. 
 
Her yıl düzenlenen bağımsız oyun etkinliği 2023 yılında da geliyor. BitSummit Let’s Go adlı bu yeni etkinliğin teması ise "Gelecek".
 
BitSummit Let's Go'da etkinliğinde oyunlarını sergilemek isteyen geliştiriciler şu anda çevrimiçi başvuru formu aracılığıyla talepte bulunabilir. Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu canlı yayın etkinlik oyun duyuru bsc
Pokémon Scarlet ve Violet Üç Günde 10 Milyon Adet sattı Awesomenauts Karakterler ve İpuçları: Yuri, Voltar, Ted ve Daha Fazlası

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Canlı Yayın Etkinliği
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız