Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Apple Arcade'in Yayınlanma Tarihi Açıklandı

 
Apple'ın daha önceden duyurduğu Apple Arcade adlı oyunlar için aylık abone sisteminin yayınlanma tarihi açıklandı. Apple'ın yeni ürünlerini tanıttığı Apple lansmanında, Apple Arcade'in 19 Eylül'de geleceği duyuruldu. Amerika fiyatı ise 4,99 dolar. Ülkemiz için fiyatlar henüz belli değil. Ayrıca Apple Arcade'in 1 aylık ücretsiz deneme sürümü de bulunmakta.
 
Apple'ın söz verdiği üzere Apple Arcade'de 100 farklı oyun bulunacak ve bunlar özel oyunlar olacak yani diğer mobil platformlarda bulunmayacak. Ayrıca bu oyunları Apple'ın tüm ürünlerinde oynayabileceksiniz: iPhone, iPad, iPod Touch, Mac ve Apple TV.  Apple Arcade için ise 3 oyun duyuruldu: Konami'nin yapımcılığını üstlendiği Frogger in Toy Town (2019 Mart ayında duyurulmuştu), Capcom'un yapımcılığını üstlendiği Shinsekai: Into the Depths ve Sayonara Wild Hearts.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak EuroGamer Apple Apple Arcade Oyun Abone Servis
Zeus, Profesyonel Oyunculuk Kariyerini Sonlandıracağını Duyurdu İzmir INTEL ESL Türkiye Şampiyonası LoL Günü Etkinlik Programı Yayınlandı!

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Apple Arcade
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız