Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Aksiyon RPG Volzerk: Monsters and Lands Unknown, Japonya'da Mobil için Yayınlandı

 
 
Oynaması ücretsiz aksiyon RPG Volzerk: Monsters and Lands Unknown, Japonya'da iOS için App Store ve Android için Google Play üzerinden kullanıma sunuldu.
 
Ayrıca geliştirici COLOPL, PC versiyonunun daha sonraki bir tarihte Steam üzerinden piyasaya sürülmesi planlandığını duyurdu. İngilizce dil desteğinin de daha sonraki bir tarihte piyasaya sürülmesi planlanmakta.
 
Bir canavar yetiştirme ve aksiyon RPG'si. Dünyayı keşfedin ve efsanevi canavarları büyütün!
 
Volzerk: Monsters and Lands Unknown, bir aksiyon RPG'sidir. Efsanevi canavarları keşfetmek için bir macerada kahraman Fina'ya katılın. Canavarları büyütün, renkli bir arkadaş grubuna katılın ve güçlü düşmanlarla yüzleşin. Farklı becerilerde ustalaşmak için canavarları farklı binicilerle karıştırın ve eşleştirin. Güçlü düşmanları alt etmek için farklı silah türlerini kullanın ve karakterleri doğru zamanda değiştirin.
 
Tanıtım Videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Aksiyon RPG Volzerk: Monsters and Lands Unknown iOS Android
Şubat Ayının İkinci Haftasında Çıkış Yapacak PC Oyunları: 7-14 Şubat 2023 Pipi & Bibi's DX 14 Şubat'ta Switch ve PC için Çıkış Yapıyor
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)