Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Aksiyon Macera Oyunu A Knight’s Quest Duyuruldu

 
Yayıncılığını Curve Digital'in yaptığı, geliştiriciliğini ise Sky9 Games'in yaptığı aksiyon macera oyunu A Knight’s Quest bir video ile duyuruldu. Duyuruya göre A Knight’s Quest, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için bu sonbaharda piyasaya sürülecek. Oyunun tanıtım yazısını ve bahsi geçen duyuru fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
Düşmanları şık bir kılıç ile savurur, tehlikeli tuzakların üzerinden duvara koşar ya da elementleri kontrol ederek bulmacaları çözer. İşte bu Rusty'nin sıradan bir günü. Oyun dünyasının en yeni kahramanı A Knight’s Quest'de.
 
Cesur, cimri ve biraz da sersem, Rusty iyi kalpli, ama yanlışlıkla dünyasını yok etmekle tehdit eden bir olaylar zincirini başlatan sakar bir maceraperest. Yanlışını düzeltmek için, zorlu düşmanlarla savaşması, devasa bossları yenmesi ve bu aksiyon dolu klasik macera oyununda fantastik bir açık dünyaya doğru yol alması gerekiyor. 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu A Knight’s Quest Aksiyon Macera PC
Bayonetta 1 ve Bayonetta 2 Önümüzdeki Hafta Wii U eShop'tan Kaldırılıyor The Walking Dead'in İkinci ve Üçüncü Sezonu Switch Versiyonu Ertelendi

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
A Knight’s Quest ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız