Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

A Hat in Time'ın PS4 Fiziksel Sürümleri 12 Kasım'da Satışa Sunulacak

 
 
Yayıncı Humble Games ve geliştirici Gears for Breakfast, PlayStation 4 için indirilebilir içerik (DLC) "Seal the Deal" da dahil olmak üzere A Hat in Time'ın fiziksel sürümünü 12 Kasım'da 29,99 Dolar (284 TL) karşılığında yayınlayacağını duyurdu. Ön siparişler şu anda Amazon, Best Buy ve Play-Asia gibi satış platformlarında mevcut.
 
A Hat in Time şu anda PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için Steam ve Humble Store üzerinden dijital olarak mevcut. Switch için fiziksel sürüm de şu anda sunuluyor.
 
A Hat in Time; Nintendo'nun Banjo-Kazooie, The Legend of Zelda ve Super Mario 64 gibi sevilen oyunlarından esinlenerek geliştirilmiş eğlenceli bir platform oyunudur. A Hat in Time, bir hikaye sunumu ile oyuncuların karşısına çıkıyor. Oyundaki kahramanımız, kaybolan zaman parçalarını tekrar bir araya getirmek için yola çıkıyor. Bunu yaparken dikkat etmeniz gereken şey ise zamanı kötülük için kullanmaya çalışacak kişilerin eline geçmeden toplamak. 
 
Steam sayfası
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu A Hat in Time
The Invincible, 2022 Yılına Ertelendi Into the Pit için Genel Bakış Fragmanı Yayınlandı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
A Hat In Time
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız