Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

9 Monkeys of Shaolin 16 Ekim'de Çıkacak

 
Yayıncı Buka Entertainment ve geliştirici Sobaka Studio, Çin'de geçen beat 'em up oyunu 9 Monkeys of Shaolin için çıkış tarihi verdi.

16 Ekim'de PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC, Mac ve Linux için çıkışını gerçekleştirecek. Dijital ve kutulu olarak piyasaya sunulacak.
 
9 Monkeys of Shaolin'de ailesi ve arkadaşları kendi köyünde korsanlar tarafından katledilen ve intikam için balıkçıdan Shaolin dövüş sanatları ustasına evrilen Wei Cheng'in öyküsüne tanık olacaksınız.
 
Aksiyon dolu üç benzersiz dövüş stili, kullanıcı dostu kontroller, 70'lerin kung-fu filmlerinden esinlenen atmosfer ve etkileyici görseller, karakter geliştirme sistemi ve Çin köylerinden korsan gemisine, Budist manastırlarından Japon konaklarına ve antik harabelere kadar çeşitli ortamlarda toplamda 25 farklı seviye bulunacak. Co-op olarak da oynanabilecek.
 
Steam sayfası:
store.steampowered.com/app/739080/9_Monkeys_of_Shaolin/

Duyuru fragmanı:

Bu haberin bağlantısı
URL
Tenet İçin Tanıtım Videosu Paylaşıldı Wintermoor Tactics Club 10 Eylül'de Konsollara Geliyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
9 Monkeys of Shaolin ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız