Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

7 Days to End with You, Switch için 26 Ocak 2023'te Piyasaya Sürülecek

 
 
Yayıncı PLAYISM ve geliştirici Lizardry, bulmaca / görsel roman oyunu 7 Days to End with You'nun Switch versiyonu 26 Ocak 2023'te piyasaya çıkacağını duyurdu.
 
7 Days to End with You ilk olarak 24 Ocak'ta App Store üzerinden iOS, Google Play üzerinden Android ve ardından 6 Şubat'ta Steam üzerinden PC için piyasaya sürüldü.
 
5 dakika gibi erken bir sürede gözlemlenebilen bir kısa hikaye! Bu kısa hikayeyi kendi ellerinizle deşifre etmeye çalışın! Bir bulmaca gibi, her seferinde bir parça çıkarmaya çalışın. Siz bu hikayenin gözlemcisisiniz. Kişinin sözlerini çevirerek hikayeyi gözlemliyorsunuz. Kelimelerin anlamlarını algılamakta özgürsünüz. Bu iki insan arasındaki ilişki, hissettiğiniz kelimelerden oluşuyor. Bu iki kişinin hikayesi, hissettiğiniz kelimelerden oluşuyor.
 
Duyuru Videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu 7 Days to End with You Switch bulmaca
İki Oyunculu Macera Oyunu BOKURA, 14 Şubat 2023'te PC için Erken Erişim Olarak Yayınlanıyor Drago Noka, Switch ve PC için 12 Ocak 2023'te Çıkıyor
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)