Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

610 TL'lik Oyun Steam'de Kısa Süreliğine Oynaması Ücretsiz Oldu

 
 
Sumo Digital tarafından geliştirilen ve 18 Ağustos 2023 tarihinde Gun Interactive tarafından yayınlanan The Texas Chain Saw Massacre, Steam platformu üzerinde kısa süreliğine oynaması ücretsiz oldu. Şu anda itibaren oyunu 3 gün boyunca ücretsiz oynayabilir ve nasıl bir yapıya sahip olduğunu doğrudan deneyimleyebilirsiniz.
 
Oyun ayrıca yüzde 50 indirime sahip 
 
 
 
1974 yılında vizyona giren ve ikonik korku filmine dayanan The Texas Chain Saw Massacre, üçüncü şahıs kamera bakış açısı ile beraber bizlere korku deneyimini sunuyor. Oyunda kötü şöhretli Slaughter ailesinden birini oynayabilir veya onların kurbanlarının rolüne bürünebilirsiniz. Dolayısıyla iki farklı takımın olduğundan bahsedebiliriz.
 
Kurban olarak oynamayı tercih ederseniz, burada aklınızı ve gizlilik unsurlarını kullanmanız gerekiyor. Sizi avlamaya çalışan düşmanlardan kaçmak için yapmanız gereken kritik hamleler bulunuyor. Eğer avcı olarak oynamak isterseniz de kurbanların nasıl hamle yapacağını önceden kestirebilir ve onları gafil avlamaya çalışabilirsiniz. Oyun tamamen çevrimiçi PVP unsurlarını içeriyor.
 
The Texas Chain Saw Massacre son olarak Steam platformu üzerinde yüzde 50'lik bir indirime sahip ve 9.49 dolarlık fiyatta karşımıza çıkıyor.
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Steam Valve Oyun Half Life Mağaza Store Portal Steam Haberleri
Dragon’s Dogma 2 İçin İlk Güncelleme Yayınlandı Tekken 8 Karakteri Eddy Gordo Çıkış Tarihi Açıklandı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Steam
+ TAKİBE
AL
3 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız