Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

30XX 17 Şubat'ta Steam'de Erken Erişime Açılacak

 
İlk olarak 2014'te erken erişim olarak çıkan 20XX'in devam oyunu yolda.

Batterystaple Games, 30XX'in 17 Şubat'ta Steam'de erken erişime açılacağını duyurdu.
 
Geliştirici ekip 30XX'i "Megaroguelike aksiyon platform oyunu" olarak tanımlıyor. Mega Man X gibi aksiyon platform oyunlarından esinlenen rahat kontroller ve akıcı hareketler ile Binding of Isaac, Enter the Gungeon ve Dead Cells gibi modern roguelike oyunlarından esinlenen tekrar oynanabilirliği tek bir pakette sunmayı amaçlıyor.
 
Erken erişim sürümü altı seviye içerecek. Her biri kendine has görsel stile, platform mekaniklerine, düşmanlara, boss'lara ve müziklere sahip olacak. Erken erişim devam ederken yeni seviyeler eklenecek.

Çevrimiçi veya yerel olarak co-op destekleyecek. Kalıcı ölüm olmayan bir deneyim arayanlar için Mega mod mevcut olacak. Editör aracı sayesinde oyuncular kendi oluşturduğu bölümleri diğer oyuncularla paylaşabilecek. 
 
Tam sürümün PC ile birlikte konsollara da gelmesi planlanıyor.

Yeni fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu
Uzayda Geçen Çok Oyunculu FPS Oyunu Boundary Bu Yaz PS4 ve PC için Çıkacak Titan Quest: Legendary Edition Mobil için Duyuruldu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
30XX ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız