Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

100 Thieves, Espor Merkezini Açtı!

 
     Amerikan elektronik spor organizasyonu 100 Thieves, elektronik spor merkezini Los Angeles'ta açtı.
 
 
     100 Thieves, 2 yıldır yapım aşamasında olan takım yerleşkesinin tamamlandığını duyurdu. 15.000 metrekarelik bina içerisinde espor yayınları ve takım içerikleri için stüdyolar, kıyafet tasarım ve espor takımları için antrenman odaları gibi birçok bölüm bulunuyor. 100 Thieves'in League of Legends, Fortnite Battle Royale ve Counter-Strike: Global Offensive takımları bu bina içerisinde yayın ve antrenmanlarını gerçekleştirecek.
 
 
 
     100 Thieves, eski profesyonel Call of Duty oyuncusu Matthew "Nadeshot" Haag tarafından 2016 yılında Los Angeles, Kaliforniya'da kuruldu. Yapılan yatırımlar neticesinde şirketin kurucu ortaklığına ünlü şarkıcı Drake, NBA basketbol takımı Cleveland Cavaliers'ın kurucusu Dan Gilbert ve yapımcı Scooter Braun dahil oldu. Takım aktif olarak League of Legends, Fortnite ve CS:GO oyunlarında mücadele ediyor. 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
The Witcher Dizisinin Soundtrack Listesi Yarın Spotify'a Geliyor Observer'ın Devam Oyunu Yolda

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)