Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »
Octodad: Dadliest Catch
Takibe Al 7 Takipçi -
Oyun Serisi - Octodad - Bölüm 1
15:43 Bölüm 6 Oyun Serisi - Octodad - Bölüm 6 İzlenme: 18430 - Yorum: 5
Octodad'te insan kılığına girip kimseye çaktırmadan hayatımıza devam etmeye çalışıyoruz. Octodad'in Oyun Serisi 6. ve final bölümüyle karşınızdayız.
26:49 Bölüm 5 Oyun Serisi - Octodad - Bölüm 5 İzlenme: 17130 - Yorum: 3
Bir ahtapot olarak insan gibi hareket etmek ne kadar zor olabilir? Sandığınızdan çok daha zor olacağı konusunda emin olabilirsiniz. Octodad'te insan kılığına girip kimseye çaktırmadan hayatımıza devam etmeye çalışıyoruz. Octodad'in Oyun Serisi'nin 5. bölümüyle karşınızdayız.
29:12 Bölüm 4 Oyun Serisi - Octodad - Bölüm 4 İzlenme: 16379 - Yorum: 8
Bir ahtapot olarak insan gibi hareket etmek ne kadar zor olabilir? Sandığınızdan çok daha zor olacağı konusunda emin olabilirsiniz. Octodad'te insan kılığına girip kimseye çaktırmadan hayatımıza devam etmeye çalışıyoruz. Octodad'in Oyun Serisi'nin 4. bölümüyle karşınızdayız.
24:57 Bölüm 3 Oyun Serisi - Octodad - Bölüm 3 İzlenme: 18648 - Yorum: 7
Bir ahtapot olarak insan gibi hareket etmek ne kadar zor olabilir? Sandığınızdan çok daha zor olacağı konusunda emin olabilirsiniz. Octodad'te insan kılığına girip kimseye çaktırmadan hayatımıza devam etmeye çalışıyoruz. Octodad'in Oyun Serisi'nin 3. bölümüyle karşınızdayız.
29:41 Bölüm 2 Oyun Serisi - Octodad - Bölüm 2 İzlenme: 14312 - Yorum: 10
Bir ahtapot olarak insan gibi hareket etmek ne kadar zor olabilir? Sandığınızdan çok daha zor olacağı konusunda emin olabilirsiniz. Octodad'te insan kılığına girip kimseye çaktırmadan hayatımıza devam etmeye çalışıyoruz. Octodad'in Oyun Serisi'nin 2. bölümüyle karşınızdayz.