Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Tom Clancy's Elite Squad

Ubisoft Owlient tarafından geliştirilen Tom Clancy’s Elite Squad, Tom Clancy’s Ghost Recon, Splinter Cell, The Division ve Rainbow Six gibi video oyunu serilerine dayanan askeri bir mobil RPG’dir. Oyuncular ilk defa Tom Clancy’s evreninden Caveira, Sam Fisher, El Sueño, Montagne, Nomad ve daha fazlası dahil olmak üzere efsanevi karakterlerden oluşan bir ekip kurabilecekler.
 
Oyuncular sayısız silah, donanım parçaları ve en ölümcül kadroyu kurmak ve geliştirmek için eşsiz yeteneklere sahip 70 ikonik karaktere erişebilir. Komutan olarak oyuncular, Tom Clancy’s The Division'dan Operasyon Üssü ve Tom Clancy’s Splinter Cell Conviction'dan Malta ve Valletta da dahil olmak üzere en efsanevi savaş alanlarında dinamik 5e5 çatışmalarda takımlarını yönetecek. Oyuncuların, galibiyeti elde etmek için savaş sırasında oyun gidişatını etkileyen komutları en iyi anda vermeleri ve rakip takımlarını yenmeleri gerekecektir.

Tom Clancy’s Elite Squad, oyuncuların dünyayı kurtarmak için yeni bir tehditle yüzleşmek zorunda kalacakları yepyeni bir Tom Clancy’s anlatısını tanıtan, heyecan verici bir hikaye modu içeriyor. Hikaye modu, çeşitli açılabilecek askerler ve benzersiz anlatı sahneleri ile birçok bölüm içerecek.

Hikaye modu ile birlikte, oyuncular heyecanlı PvP savaşları için arenadaki diğer ekiplere meydan okuyabilir ve hatta sürükleyici ve rekabetçi bir deneyim için destansı birlik savaşlarında güçlerini birleştirebilirler.

Tom Clancy's Elite Squad Ubisoft mobil RPG
HABERLER
Little Witch in the Woods Vampire's Fall: Origins
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Tom Clancy's Elite Squad 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Tom Clancy's Elite Squad
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız