Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Thymesia

Thymesia, yüksek tempolu savaş ve karmaşık bir veba silahı sistemi içeren, son derece zorlu bir aksiyon-RPG oyunudur. Ölümün yayıldığı bir krallıkta "Corvus" adıyla bilinen gizemli bir karakter olarak oynayın. Düşmanlarınızı avlayın, salgının gücünü kullanın ve kendi anılarınızdaki gerçeği bulun.
 
Bir zamanlar simyanın gücüyle büyüyüp gelişen bir krallık, afet çağına giriyor. Simyanın ardındaki gücü keşfettikten sonra simya kullanımını durdurma çabaları geri tepiyor. Sadece birkaç gün içerisinde krallık kaosa sürükleniyor ve sokaklar canavarlarla doluyor. Tüm bunları anlamanın anahtarı Corvus'un ellerinde ancak kendisi hafızasını kaybetmiş. Gerçek, sadece onun anılarında bulunabilir fakat Corvus ne zaman geçmişe dalsa tek bulduğu şey daha fazla sır oluyor.
 
Vebayı Dizginleyin
Bu hastalığı acımasız düşmanlardan alın ve silah olarak kullanın. Canavarları kendi silahıyla vurun. Bu ıssız krallıkta hayatta kalmanın tek yolu bu.
 
Kuzgunu Kucaklayın
Savaş sırasında kuzguna dönüşün. Tüylerinizi tıpkı bir hançer gibi fırlatın ve düşmanların işini bir yırtıcı çevikliğiyle bitirin.
 
Kendi Tarzınızda Savaşın
Temel hareketlerinizi ve veba silahlarınızı yükseltin ve geliştirin. Kendi oyun tarzınızı yaratarak sizi bekleyen zorluklara hazırlanın.
 
Paramparça Anılar
Maceralarda anılarınızı geri alın. Yaptığınız farklı seçimlerle ve topladığınız eşyalarla farklı sonlara ulaşacaksınız. Kendi gerçeğinizi bir araya getirin.

Thymesia Team17 OverBorder Studio Soulslike Aksiyon RPG
Total War: Rome Remastered Hotel Life: A Resort Simulator
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Thymesia 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Thymesia
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız