Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

The Magister

SEN, İmparatorluk'un en ücra köşelerinde İmparator'un iradesini ve hukukun üstünlüğünü uygulamak için çalışan bir MAGISTER'sın. Başka bir Magister'ın makûs talihini araştırmak üzere kırsal bölgedeki Silverhurst köyüne gönderildin. Davayı çözmek için 14 günün var.

Geliştirdiğin becerileri kullanarak ipuçlarını bir araya getirip suçluyu adalete teslim ettiğin bu cinayet gizemi RYO'suna kendini kaptıracaksın. Yenilikçi, kart tabanlı bir karşılaşma sistemi içeren oyunda silah ve büyü kullanarak savaşabilir ya da "Taktiksel Diplomasi" yöntemiyle gizemi barışçıl bir yolla çözebilirsin.

The Magister, tekrar tekrar oynanmak üzere tasarlandı. Meydana gelen farklı olaylar, sorunları çözmenin farklı yolları, oluşturulabilen birçok Magister türü, çok çeşitli başlangıç desteleri ve toplanabilen ek kartlarla her soruşturma, yeni bir deneyim.

Tekrar tekrar oynanabilen bir cinayet gizemi: Her seferinde farklı olayların, ipuçlarının ve katilin olduğu rastgele oluşturulan cinayet gizemleri.

Kart tabanlı taktiksel karşılaşma sistemi: Çok çeşitli kartlar içeren destelerde uzmanlaşarak düşmanlarınla taktiksel savaşlara gir veya "Taktiksel Diplomasi" modunda barışçıl yolu seç.

Magister'ının kişisel özelliklerini belirle: Uzmanlıkları, kusurları ve becerileri birleştirerek kendi Magister'ını oluştur. Dengesiz bir ayyaştan sivri zekâlı bir entelektüele kadar, her farklı kişilik farklı bir macera.

Büyüleyici, fantastik bir dünyayı keşfet: Silverhurst'e gidip oranın yerlileriyle dostluk kurarak veya onları korkutarak katilin kim olduğunu bulmak için 14 günün var.

The Magister ryo rpg rol yapma oyunu oyun macera aksiyon sıra tabanlı
A Tale of Paper Doctor Who: The Edge of Reality
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar »
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
The Magister 0 / 10 0 oy
KÜNYE
The Magister
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız