Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Skylanders Trap Team

Skylanders®, devrim yaratacak bir başka yenilik olan Skylanders Trap Team™ ile hayat bulan oyuncaklar fenomenini yeniden tanımlıyor.

 
    Skylanders Trap Team ile Portal Master’lar, Skylands’teki en aranan kötüleri yakalayıp yenebilecek, onları sihirli Tuzaklarla ele geçirip oyundan çıkarabilecek ve oturma odalarına getirebilecekler. Oyuncular ele geçirdikleri kötüleri tekrar oyuna gönderebilecek ve iyilik uğruna savaşmak için onları kontrol edebilecekler. Oyundaki yeni enerji halkası Traptanium PortalTM sayesinde yalnızca Skylander’lara hayat vermekle kalmayacak, yeni Tuzakları kullanarak kötüleri sihirli bir biçimde yakalayabilecekler. Kötüleri yenip Tuzak’a hapsettikten sonra yeni portala bu Tuzağı yerleştirerek kötüleri ele geçirebilecekler. Oyuncaklara gerçekten hayat veren yeniliklerden bir diğeri de Tuzağın içindeki kötüleri de duyabilecek olmaları.
 
    Bu heyecan verici yeni oyun tarzı, oyunculara istedikleri zaman Skylander kahramanları ve kötü adamlar arasında geçiş yapma imkanı verecek, eğlenceli ve benzersiz bir takım oyunu sunacak. Ayrıca oyuncular Tuzaklarını ve Skylander karakterlerini arkadaşlarının evine götürerek tüm oyun konsolu sistemleri arasında eğlence dolu, işbirliği içerisinde maceralarına çıkabilecekler.
 
    "Skylanders’ı yarattığımızda hem yeni bir oyun kategorisi yarattık, hem de bu esnada iki sektörü birleştirdik.– video oyunları ve oyuncaklar. Her yeni Skylanders oyununda, sürekli olarak yenilik arayışımız sayesinde çocukların oyuncaklar ve oyunlarla oynamaları için şaşırtıcı ve keyifli yeni yollar keşfettik," diyor Activision Publishing, Inc. CEO’su Eric Hirshberg. "Skylanders Trap Team ile artık çocukların yalnızca oyuncaklarına oyun içinde hayat vermelerini sağlamakla yetinmiyoruz. Bu sefer onlara oyuncaklarını oyundan çıkarma imkânı da veriyoruz. Eminiz ki Skylanders’ın bu yeni oyunu fiziksel ve sanal dünyaların kesişimin de nelerin mümkün olduğunu yeniden tanımlayacak."
 
    Skylanders Trap Team’de oyuncular Kaos Skylands’i ele geçirme çabalarına devam ediyor. Kaos, baştan aşağı sihirli madde Traptanium™’dan yapılmış olan ve Skylands’in en korkunç kötü adamlarını içinde tutan Cloudcracker Hapishanesinin yerini tespit etmiştir. Kendi kötü adamlar ordusunu kurmak isteyen Kaos hapishaneyi havaya uçurur ve en çok aranan kötü adamlar serbest kalırken, parçalanan Traptanium kırıkları da Tuzaklar şeklinde Dünya’ya düşer. Portal Master’lara düşen görev güçlü Traptanium Tuzaklarını kullanarak kaçan tüm kötü adamları yakalamak ve çok geç olmadan Kaos’u yenmek! Yepyeni ortamlarda geçen bu yeni macera serüven, savaşlar, bulmacalar, mini oyunlar, aktiviteler, istediğiniz zaman girip çıkabileceğiniz işbirliği oyunu ile dolu, farklı ve dinamik bir hikâye içerecek.
 

Skylanders Trap Team Platform Aksiyon Macera Activision
VİDEOLAR
HABERLER
Secrets of Grindea Divinity: Original Sin
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar » XBOX 360
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Skylanders Trap Team 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Skylanders Trap Team ÇOKLU PLATFORM
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız