Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Shenmue I & II

   Shenmue I ve II'nin definitive versiyonu olarak tanımlanan paket bugüne kadarki en iyi Shenmue deneyimi olacak. Shenmue I & II modernize edilmiş olarak orijinaline sadık kalacak ve tam ölçeklenebilir ekran çözünürlüğü, modern ya da klasik kontrol şeması arasında seçim yapabilme, PC grafik seçenekleri, güncellenmiş bir kullanıcı arayüzü ve Japonca ya da İngilizce seslendirme gibi özellikler sunacak. Fiyat ise $29.99 USD.
 
  Orijinali 2001 ve 2002'de Dreamcast için çıkmış olan Shenmue I & II jujitsu dövüş sanatını, araştırmayı, rol yapma unsurlarını ve mini oyunları kombinleyen bir açık dünya aksiyon macera oyunu. Açık dünya şehir araştırma özelliği de dahil olmak üzere modern oyunlara birçok yönden öncülük etti ve Quick Time Event'i yaratan oyun oldu. Gece gündüz döngüsü, hava değişimleri, dükkanların açılıp kapanması, NPC'lerin işlerini kendi programlarına göre yapması ile yaşayan bir açık dünyaya sahip ilk oyunlardan biriydi. Etkileyici epik hikayesi ve yaşayan dünyası ile tutkulu bir hayran kitlesi oluşturmayı başardı ve “tüm zamanların en iyi oyunları” listesine adını yazdırdı. 

Shenmue I & II Shenmue I ve II Remaster Sega
HABERLER
NBA Playgrounds 2 City of Brass
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar »
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Shenmue I & II 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Shenmue I & II
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız