Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Overland

Bu sıra tabanlı hayatta kalma oyununda Amerika Birleşik Devletleri'nde kıyamet sonrası bir yolculuğa çıkan bir grup gezginle ilgileneceksiniz.. Korkunç yaratıklarla savaşın, mahsur kalanları kurtarın ve yakıt, ilk yardım çantaları ve silah gibi malzemeler için etrafı arayın. Bir sonraki durağınızın neresi olacağına karar verin.Sadece unutmayın, her eylemin sonuçları vardır. Dramatik kaçışlar, zor seçimler, o köpeğin kurtarılıp kurtarılmayacağı ve dünyanın sonu hakkında karar vermek için hazır olun.
- Arabanın yakıtını sürekli kontrol et. Canavarlardan uzak dur, Sessiz ol, Dikkatli ol.
- Yüksek sesler sorun çıkarır ve hepsiyle savaşmanın yolu yok. Olabildiğince fazla yakıt al, yabancıyı kurtar ve çok geç olmadan arabaya geri dön.
- Batı'ya; otlaklardan, dağlardan, çöllerden ve hatta daha ilginç yerlerden seyahat edin. Her seviyede; yol haritası ve karakterler rastgele oluşturulur, bu nedenle her yolculuk yenidir.

overland hayatta kalma strateji kıyamet sonrası steam
HABERLER
Boreal Blade Yakuza 7
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Overland 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Overland
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız