Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order

Marvel Ultimate Alliance serisi 10 yıl sonra yeni bir aksiyon rol yapma oyunu olarak geri dönüyor—Nintendo Switch sistemine özel olarak.
 
Avengers, Guardians of the Galaxy, X-Men ve daha fazlasını içeren devasa karakter kadrosundan en güçlü Marvel süper kahramanları ekibinizi oluşturun. Thanos ve onun acımasız savaşçıları The Black Order'ın galaktik yıkımı önlemek için arkadaşlarınızla birlikte çalışın.
 
Bu yeni hikayede kahramanlar ve kötü adamlar sonsuzluk taşlarını Thanos ve The Black Order'ın kozmik kaosu başlatmasından önce bulmak için Marvel evrenindeki bir yarışta birleşiyor. Avengers Tower'dan X-Mansion'a kadar her bir durak Thanos'un tehlikeli görevini önlemek için hayranların favori karakterlerinin ve ikonik mekanlarda beklenmedik savaşlarına neden oluyor. Görüş açısının omuz üstü “Kahraman Kamerası” bakış açısına geçtiği serinin yeni oyununda aksiyona daha da yaklaşın. Çevrimiçi, yerel kablosuz ağ üzerinden çevrimdışı veya ek bir Joy-Con kontrolcüsü ile arkadaşlarınızla birlikte oynayın. Çift Joy-Con kontrolsü seti ile dört oyuncu bir sistemde takım kurabilir.

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order Nintendo Switch
HABERLER
Astral Chain Super Mario Maker 2
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız