Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Kirby Fighters 2

İki boyutlu dövüş oyunu Kirby Fighters 2 üç oyun modu ile geliyor. Dört oyuncuya kadar destekleyecek Battle modunda herkes tek veya takım halinde dövüşecek. Hedef, rakibin sağlığını sıfıra indirmek. Online mod, yerel mod ve tek bir Switch sistemi üzerinden dört Joy-Con ile dört oyuncu desteklenecek.

Story modunda bir arkadaşınızla birlikte her bir kattaki düşmanları mağlup ederek bir üst kata ulaşmaya çalışacaksınız. Kulenin en üstünde Meta Knight ve King Dedede son boss olarak sizleri bekliyor olacak. Son olarak Single-Handed modunda tek başınıza dövüşeceksiniz.

Kazanmaktaki kilit nokta yetenekleri kopyalamak. Toplamda 17 tane kopyalanabilir yetenek bulunacak. Kirby karakterlerinin yanı sıra Bandana Waddle Dee, Meta Knight, King Dedede, Gooey ve Magolor gibi tanıdık yüzler de oynanabilir karakter olarak yer alacak. Toplamda 22 karakter dövüşmek için hazır.

Kirby Fighters 2 iki boyutlu 2d dövüş oyunu switch nintendo oyun
Noita MXGP 2020
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Kirby Fighters 2 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Kirby Fighters 2
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız