Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Heroes Evolved

Heroes Evolved, 5'e karşı 5 kişilik takımlardan birine katılma ve düşman üssünü yok etme konularında meydan okuyan bir strateji ve aksiyon oyunudur. Bu, Arena of Valor ya da Mobile Legends gibi diğer akıllı telefon oyunlarını anımsatan gerçekten eğlenceli bir MOBA'dır.
 
Heroes Evolved oyununun oynanışı bu türdeki oyunlarda olduğu gibidir: kahramanınızı seçtikten sonra bir taraftan kendi kulenizi savunurken diğer taraftan düşman kulelerini yok etmelisiniz. Nihai hedefiniz düşman üssünü yok etmektir. Bunu yapabilmek için, sizin için zırh görevi görecek temel birliklerinizin yanı sıra karakterinizin özel yeteneklerini kullanmalısınız.
 
Her ne kadar oyunun en iyi kısmı sıralama raundları olsa da oyun çok sayıda oyun modu içerir.
 
Oynamaya devam ettikçe ve raundlar kazandıkça erişebileceğiniz çok sayıda lige katılırsınız.
 
Bu nedenle karşılaşmalar boyunca neleri kullanabiliyorsanız hepsini kullanmalısınız: dilediğiniz gibi yeteklerinizin seviyesini artırabilmenin yanı sıra en iyi nesneler.
 
Heroes Evolved, akıllı telefonlarınıza Dota 2 ya da League of Legends gibi oyunların heyecanını getiren muhteşem bir MOBA'dır. Büyüleyici görsellere ve oyuncularla dolu bir topluluğa sahiptir.

moba strateji mücadele
Heroes of Order & Chaos Legendary Heroes
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar » PC
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Heroes Evolved 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Heroes Evolved
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız