Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Generation Zero

Devasa bir açık dünyada, heyecan ve gerilim yüklü bir kedi-fare oyununu deneyimle. 1980’lerin İsveç’inde makineler bütün ülkeyi ele geçirmiş. Bu makinelere karşı savaşmak ve olup bitenin ardındaki sırrı açığa çıkarmak zorundasın. Gerçek savaşlarda denenerek etkisi kanıtlanmış gerilla taktiklerini kullanarak düşmana sinsice yaklaş, gafil avla ve yok et!
 
İster tek başına savaş, istersen koop çok oyunculu modda arkadaşlarınla takım olarak oyna. Düşmana karşı iş birliği ve koordinasyon içinde her takım üyesinin kendine özgü yeteneklerini kullanarak savaş, düşen yoldaşlarına can vererek tekrar ayağa kaldır, düşman yok edildikten sonra ele geçirilen ganimeti paylaş.

Tüm düşmanlar dünyaya sürekli olarak bırakılmış, bir amaç ve hedef doğrultusunda hareket ediyorlar. Düşmanın belli bir bileşenine, mesela zırhına, silahlarına veya sensörlerine zarar verdiğinde bu hasar kalıcı oluyor ve aynı düşmanla bir dakika, bir gün veya haftalar sonra tekrar karşılaştığında daha önceki yaraları aynı şekilde duruyor.

Ödüllü Apex engine ile yaratılmış, tam gece/gündüz döngüsünün ve öngörülemez hava olaylarının, kompleks yapay zekâ davranışının, simüle edilmiş balistik mekaniğinin, gerçeğe yakın akustik seslerin ve 1980’lerin karakterini taşıyan bir şarkının olduğu devasa bir açık dünyayı keşfet. 

Generation Zero Avalanche Studios açık dünya hayatta kalma
HABERLER
Assassin’s Creed Odyssey Halo Infinite
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar »
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Generation Zero 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Generation Zero
+ TAKİBE
AL
3 kişi bu oyunu takip ediyor.
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız