Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

İptal Edilen Scarface 2'den Görüntüler Çevrimiçi Olarak Yayınlandı

 
 
İptal edilen aksiyon macera oyunu Scarface 2'den görüntüler çevrimiçi olarak paylaşıldı. YouTube kullanıcısı Mafia Game Videos tarafından yayınlanan bu görüntüler, Las Vegas bölgesini ve çevresindeki Nevada Çölünü gösteriyor.
 
Yayınlanan bu ekran görüntüleri, yıllardır çeşitli sanatçıların Art Station sayfalarında yer alıyordu. Ancak bu video sayesinde şimdi gün yüzüne çıktı.
 
Scarface'in ilk oyunu The World Is Yours, Radical Entertainment tarafından geliştirildi ve 2006 yılında PlayStation 2, Xbox, Wii ve PC için piyasaya sürüldü. Oyunun Xbox 360 versiyonu da planlandı ancak çıkış yapamadı.
 
İlk oyun olumlu eleştiriler aldı ve PlayStation 2 sürümü, inceleme sitesi Metacritic'te 75 puan aldı.  
 
Geliştirici Radical Entertainment, PlayStation 2 döneminde çok sayıda oyunuyla beraber ön plana çıktı. Radical daha sonra 2008 yılında Activision ile birleşecek olan Vivendi Universal Entertainment tarafından satın alındı.
 
Radical'in baş stüdyo olarak geliştirdiği son oyunu 2012 yılında çıkış yapan Prototip 2 oldu. Sonraki süreçte ilk Destiny'nin geliştirilmesi sırasında Bungie'ye bir destek stüdyosu olarak hizmet etti.
 
Yayınlanan görüntüler
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Yayınlanan video
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Videogameschronicle aksiyon macera Scarface 2
Söylenti: Gears of War Collection Bu Yıl Piyasaya Sürülecek Red Bull Flick 2022 Turnuvası Tamamlandı!
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Jack Rabbit Slims

16.5.2022 23:57:07

0
Saçmalama hocam öyle iş mi olur, faks çekerlerdi muhtemelen.

v. Persie

16.5.2022 19:42:09

+1
Çevrimiçi yayınlanması pratik olmuş ben de adamlar kalkıp, bsc istanbul ofisine gelip görüntüleri kağıt zarf içinde verirler diye tahmin etmiştim.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)