Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

ininal Online Zula Turnuvası Eşleşmeleri Belli Oldu!

 
      Kayıtların başladığı günden beri yoğun bir ilgiyle karşılaşan ininal Online Zula Turnuvası'nda yer almaya hak kazanan takımlar ve eşleşme tablosu belli oldu.
 
     Eşleşme tablosuna ve maç programına BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz. 
 
     ininal Online Zula Turnuvası'nda yer almaya hak kazanan 128 takım, son bir haftanın aktif klan sıralamasına göre seçildi. Aktif klan sıralaması, son bir hafta içinde klan sunucusunda bir klanın oynadığı maçlar ve burada kazandığı puanlar ile oluşturulan sıralama anlamına geliyor. Başvuru yapan takımlar arasında bu puana göre ilk 128 takım içinde yer alan takımlar ininal Online Zula Turnuvası'nda yer almaya hak kazandı. Eşleşme tablosu ise takımlar arasında herhangi bir güç dengesi gözetmeden rastgele bir şekilde belirlendi. 
 
     ininal Online Zula Turnuvası'nda Çeyrek Final, Yarı Final ve Final karşılaşmaları Zula Oyun Espor resmi YouTube kanalından canlı olarak yayınlanacak.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Zula Espor zula türk yapımı türk oyunu mmo fps mmofps shooter madbyte games
Flashpoint CS:GO Turnuvasında Playoff Karşılaşmaları Belirlendi! E3 2020 Dijital Etkinliği de İptal Edildi

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
ZULA
+ TAKİBE
AL
13 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız