Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Yeni Starfield Modu Çok Sayıda Star Wars Gemisini Oyuna Ekliyor

 
 
Bethesda tarafından biz oyun severlere sunulan açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Starfield için yeni modlar ortaya çıkmaya devam ediyor. Şimdi ise yepyeni bir paket oyunu Star Wars temasıyla harmanlıyor ve bu kapsamda birçok uzay gemisini oyuna dahil ediyor.
 
Star Wars hayranlarının dikkatini çekecek bir mod
 
 
 
CRAFTYxGAMER tarafından oluşturulan yeni mod, Akila ve New Atlantis'e çok sayıda Star Wars gemisini ve dekorasyona ekliyor. Basit bir mod olarak gözükse de birçok Star Wars hayranının bu paketi beğenebileceğini söyleyebiliriz. İlerleyen süreçte mod geliştiricisi yeni güncellemelerle beraber daha fazla dekorasyonu oyuna dahil etmeyi planlıyor.
 
Eğer bir Star Wars hayranıysanız yeni yayınlanan Star Wars modunu buradan indirebilir ve kolay bir şekilde kurabilirsiniz. Aynı zamanda haberimizin en altında mod içerisinden bazı ekran görüntülerine erişebilirsiniz. Bu ekran görüntüleri Star Wars gemilerini ve dekorasyonlarını bize sunuyor ve oyun içerisinde nasıl bir şekilde göründüğünü aktarıyor.
 
Ekran görüntüleri
 
 
 
 
 
 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Dsogaming oyun haberler 2024
Gears of War: E-Day'in 2025 Yılında Çıkış Yapacağı Bildiriliyor Monolith'in Geliştirdiği Wonder Woman'dan Yeni Detaylar Sızdırıldı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Oyun Haberleri (2024)
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız