Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Yeni PlayStation Store Web Sitesine İlk Bakış

Sony Interactive Entertainment 21 - 26 Ekim tarihleri arasında PlayStation Store web sitesini ve 28 Ekim'de mobil üzerindeki PlayStation Store'u yenileyecek ve Avustralya gibi bölgelerde yayınlanmaya başlandı bile.
 
Beyaz ağırlıklı ve minimalist bir tasarım dikkat çekiyor.
 
PlayStation 3, PS Vita ve PSP içerikleri ve PlayStation 4 uygulamaları, temaları ve avatarları bundan sonra web ve mobil PlayStation Store'dan satın alınamayacak. Bu içerikler sadece konsollar üzerinden alınabilecek. İstek listesi özelliği de kaldırılıyor.
 
Yeni PlayStation Store geliştirmeler istiyor. Kullanıcılar tarafından belirtilene göre oyun sayfalarında görseller ve oynanış videoları yok. Dosya boyutları yazmıyor. Ayrıca DLC ve oyun ayrımı, sürümler arasındaki farklar net değil. Filtreleme de pek iyi çalışmıyor.
 
ResetEra kullanıcısı Lant_War tarafından kaydedilen ekran görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz.
 
 
 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Push Square sony playstation 4 ps4 playstation next gen
PS5 Kupaları Kazanarak Avatar Gibi Ödüllerin Kilidini Açabileceksiniz Bloodlines 2 Hikaye Anlatımı Tasarımcısı Cara Ellison Projeden Ayrıldı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

gamerasi

20.10.2020 16:30:53

0
Amaç basit, oyunlarda olduğu gibi her şeyi basite indirgemek. Son 10-15 yılda oyunlardaki zorluk seviyeleri neden değişti sanıyorsunuz. Ticari kaygılar yüzünden. Burada da bunun bir nevi satın alma aşamasına etkisini görüyorsunuz.

BSC Misafiri

20.10.2020 13:40:19

0
yemin ediyorum sektöre yeni girmiş tasarımcı işi bu

akilsizadam

20.10.2020 06:39:29

0
Yav eski playstation içeriklerini ve istek listesini kaldırıyorsun, bir ton eksiği var, kocaman kocaman yapmışsın her şeyi eskisinden bile kötü duruyor. Cidden amaç ne? Ne diye değiştiriyorsunuz?
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
PlayStation 4
+ TAKİBE
AL
144 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız