Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Yeni Marvel Oyunu, PAX East 2020'de Tanıtılacak

 
Corona virüsü sebebiyle birçok şirketin veya ekibin katılmayacağı PAX East 2020 etkinliği ile ilgili yeni bir bilgi paylaşıldı. Marvel Enter Entaintment'ın resmi Twitter hesabından attığı Tweet'e göre, etkinlikte yeni bir Marvel oyunu duyurulacak.
 
Tweet'in içerisinde etiketlenen Netmarble hesabından dolayı, herkesin aklına ilk olarak mobil geliyor. Yeni oyun çok büyük ihtimalle Netmarble tarafından geliştirilecek ve bir mobil oyun olacak. Netmarble zaten büyük bir mobil oyun şirketi ve daha öncesinde de Marvel oyunu yapmıştı. 
 
Paylaşılan görsele bakıldığı zaman ise insanın aklına ilk olarak Doctor Strange geliyor diyebiliriz. Bahsi geçen Tweet'i aşağıda bulabilirsiniz. PAX East 2020 etkinliği 27 Şubat - 1 Mart tarihleri arasında Boston Kongre ve Sergi Merkezi'nde düzenlenecek.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Comic Book marvel oyun yeni marvel oyunu pax east 2020 mobil oyun
Devil May Cry 5 ve Resident Evil 2'nin Steam Fiyatları Kalıcı Olarak 179,00 TL'ye Düşürüldü LCS 2020 Bahar Mevsimi 5. Hafta Karşılaşmaları Oynandı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

ullu

26.2.2020 03:30:54

0
doctor strange?

Venomstr

26.2.2020 01:38:57

0
Netmarble’ın yaptığı Marvel Future Fight çok iyiydi.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)