Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Yayıncı Crytivo, Avustralya'daki Yangın İçin Yardım Kampanyası Başlattı

 
 
Bildiğiniz üzere yaklaşık 4 aydır Avustralya'da büyük bir yangın var. 25 insanın hayatını kaybettiği bu yangında 500 milyondan fazla canlının da hayatını kaybettiği düşünülüyor. Hem hayatını acı vererek kaybeden canlılar, hem de tüm dünya için çok kötü bir olay. Eğer yangının büyüklüğünü tam olarak kestiremiyorsanız şu şekilde söyleyelim, İstanbul'un yaklaşık 11 katı büyüklüğünde bir bölge tamamen yanmış durumda.
 
Daha önce de mutlaka duymuş olabileceğiniz gibi şu anda dünyanın ciğerleri yanıyor ve bunun etkisini ileride elbette herkes görecek. Eğer siz de bu duruma uzaktan da olsa bir yardımda bulunmak isterseniz oyun yayıncısı Crytivo, güzel bir işe imza atıyor. 
 
Mission Koala isimli bir yardım kampanyası başlattı ve The Universim adlı oyunu kendi sitesinden satın aldığınız takdirde, vermiş olduğunuz tüm ücret direkt olarak Avustralya'ya bağışlanacak. Ayrıca yine aynı oyunu Steam üzerinde satın aldığınızda da kazancın %30'u Avustralya'ya bağışlanacak.
 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak DualShockers avustralya yangın yardım kampanyası bağış koala
Dragon Ball Z: Kakarot'un Hikayesi 35 - 40 Saat Sürecek Sir Eatsalot, Yarın Switch için Çıkıyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)