Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Yacht Club Games Tamamen Yeni İki Oyun Üzerinde Çalışıyor

 
Yacht Club Games bugün düzenlediği video sunumda Shovel Knight Dig, Shovel Knight Pocket Dungeon ve Cyber Shadow oyunlarını tanıttı ve stüdyonun üzerinde çalıştığı oyunlar sadece bu kadar değil.

Belirtilene göre bugün tanıtılan üç projenin dışında ve Shovel Knight olmayan iki yepyeni oyun daha geliştiriliyorlar.
 
Yacht Club Games'ten Sean Velasco "En sonunda yeni projeler üzerinde çalışmaya başladığımızı doğrulayabiliriz. Evet doğru, birden fazla proje. Yacht Club Games'ten yepyeni bir IP görmek ilginç olmaz mıydı? Eğer Shovel Knight'ı sevdiyseniz bu oyunlar da kesinlikle ilginizi çekecek. Bu projelerde oyun tasarımı, karakterler ve hikayenin en önemli unsurlar olacağından emin olabilirsiniz." 
 
Yacht Club Games'ten Alec Faulkner, bu oyunların henüz geliştirme sürecinin çok başlarında olduğunu ve yakın zamanda çıkmayacağını belirtti.

Bu haberin bağlantısı
URL
Cyber Shadow Bu Sonbaharda Çıkacak, Hikaye Fragmanı Yayınlandı Path of Exile 2'nin Betası, Corona Virüsü Sebebiyle Ertelenebilir

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)