Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

World of Warcraft Mythic Dungeon International Global Finalleri Başlıyor!

     
 
     Dünyanın en iyi zindan yarışı oyuncuları, 300.000 $'lık ödül havuzundan paylarını almak ve Dünya Şampiyonu unvanını elde etmek için mücadele edecek
 
     Mythic Dungeon International (MDI) 10 Temmuz tarihinde başlayacak MDI Battle for Azeroth Küresel Finalleri'yle birlikte yeniden YouTube'da! Dünyanın en iyi zindan yarışı oyuncularının 300.000 $'lık ödül havuzundan paylarını almak ve Dünya Şampiyonu unvanını elde etmek için mücadele edeceği turnuvayı izlemek için ihtiyaç duyacağınız tüm bilgiler burada!

Turnuva Formatı
 
     Altı hafta süren muhteşem bir MDI Cup maratonunun ardından, Amerika'nın en iyi dört takımının yanı sıra Avrupa ve Asya'nın en iyi dört takımı 10-12 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek Küresel Finallerde kozlarını paylaşacak. Takımlar üç maç üstünden ikili eleme serilerinde mücadele ederek 12 Temmuz tarihinde gerçekleşecek Büyük Finallere adlarını yazdırmaya çalışacak. Yayınlar her gün saat 20.00'da YouTube üstünden canlı izlenebilecek.
 
Sunucular 
 
 
 
Takımlar
 
Amerika: Golden Guardians, Ethical, Complexity Limit, Goosy Bad
Avrupa ve Asya: Wunderbar, Perplexed, Deplete from Beyond, The Boys
 
     Bu hafta yayınları izlemeyi ve fikstürü Raider.IO üstünden takip etmeyi unutmayın. En son World of Warcraft Esporu haber ve içeriklerini AWC ve MDI web sayfalarının yanı sıra YouTube kanalında bulabilirsiniz. Ayrıca yeni açılan WoW Esporu Twitter hesabından takip edebilirsiniz.
Basın Bülteni 

Bu haberin bağlantısı
URL
World of Warcraft Blizzard wow mmorpg
Konami İki İtalyan Futbol Kulübünün Lisansını Kaybetti Vampire: The Masquerade - Swansong 2021'de Konsollar ve PC için Çıkacak

ReflexAction

8.7.2020 01:20:16

0
Adamlar hatasız oynuyor resmen çok iyi oyuncular yer alıyor
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
World of Warcraft
+ TAKİBE
AL
20 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız