Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Wales Interactive'in Yeni Oyunu "Medcezir Oteli" Çıktı!

 
 
The Isle Tide Hotel, Medcezir Oteli’ndeki son gecesinden önce genç kızını gizemli bir tarikatın elinden kurtarmak zorunda kalan bir babanın hikayesini anlatan, canlı aksiyon, interaktif bir gizem filmi.Wes Anderson estetiğine sahip bir İngiliz Twin Peaks düşünün! Şayet bu sizi tatmin etmediyse o halde Knives Out’un daha sert bir versiyonuna ne dersiniz? Medcezir Oteli hakkında keşfedilecek ve öğrenilecek o kadar çok şey var ki, tek bir oyunla tüm hikayeye hakim olmak mümkün değil.
 
 
Kızınız neden evinden uzaklaştı? Onu kurtarmak için tarikata katılacak mısınız? Karşılaştığınız tuhaf karakterlerle nasıl etkileşim kuracaksınız? Medcezir Oteli’nin dallanıp budaklanan hikayesinin her bölümü birbirinden tamamen farklı ve hiç tanışmadığınız kızınızı kurtarma görevinizin yedi farklı sonu bulunuyor. Unutmayın… Kuralları ihlal etmek yok.
 
Interflix Media’dan yönetmen-yapımcı kardeşler Harry ve Grace Chadwick tarafından geliştirilen Medcezir Oteli, ebeveynliğin insanı dönüştürücü yolculuğundan ve aile dinamikleriyle baş etmeye çalışırken girilen çetrefilli yollardan ilham alıyor.
 
 
 
Oyun, Wales Interactive'in şimdiye kadarki en büyük projesi olma özelliğini taşıyor. Alacağınız her karar hikâyeyi direkt etkilerken ipuçlarına çok dikkat etmeniz gerek; önemli bir detayı kaçırırsanız sonuçlarına katlanmak zorundasınız.
 
Özellikler:

- Tamamen sizin seçimlerinizle ilerleyen bir canlı aksiyon oyunu.
- 14 farklı sonuca evrilebilen 7 ana son.
- Özel sonlara sahip yan görevler.
- Gerçek zamanlı kişilik ve tarikat üyeliği izleyicisi.
- Oyun içi bölüm atlama menüsü- ancak önce onu hak etmeniz gerek.
- Kendi zengin tarihi ve kurallarıyla eşsiz bir tarikat.
- Ancak gerekli bilgileri edinince açılabilecek yollar.
- Gizli sonlara açılan şifreli notlar.
- Keşfedilecek gizli bilgiler ve ‘Easter Egg'ler.
- Aynı karakteri farklı bir açıdan görmenizi sağlayan diyalog seçenekleri.
 
 
Oyun fragmanı
 
 
 
basın bülteni 

Bu haberin bağlantısı
URL
The Isle Tide Hotel Medcezir Oteli
Death Stranding Director’s Cut Bu Sene iPhone 15 Pro'ya Geliyor! Playstation 5 için Yeni Sistem Güncellemesi Yayınlandı: İşte Yeni Özellikler

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Bölüm Sonu Canavarı ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
426 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız