Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

WWE 2K20'den Royale Rumble ve Hikaye Modu Oynanış Videosu Yayınlandı

 
Televizyon Programı olan ve her yıl çıkartılan dövüş oyunu WWE 2K20'den iki yeni oynanış videosu paylaşıldı. Bu oynanış videolarında Royale Rumble ve hikaye modunu görüyoruz.
 
WWE 2K20 PlayStation 4, Xbox One ve PC için 22 Ekim'de çıkacak. Bahsi geçen oynanış videolarını ve oyunun tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz.
 
Oyunun Tanıtım Yazısı:
 
Favori WWE Superstar'larınız, Legend'lar, Hall of Famer'lar ve NXT'nin en iyileri, şenliklere katılacak ve WWE 2K serisinin yeniden doğuşunu kutlayacak! WWE 2K20'de temel oynanış geliştirmeleri, kolaylaştırılmış kontroller ve seride şimdiye kadarki en eğlenceli ve yaratıcı şekilde kapsamlı giriş olacak. WWE 2K20 ayrıca Four Horsewomen/Women’s Evolution hikayelerine odaklanan tamamen yeni bir 2K Showcase, 2K Towers'ın dönüşü ve belirgin bir şekilde hem erkek hem de kadın oynanabilir karakterlere sahip yepyeni MyCAREER ile erkek ve kadın rakipleri içeren Mixed Tag Maçlarını da içerecek. 
 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak DualShockers 2k sports wwe wwe 2k20 smackdown
CDPR’den Cyberpunk 2077 Fotoğraf Yarışması Gears 5'in Online Moduna Yeni Bir Cezalandırma Sistemi Geliyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
WWE 2K20
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız