Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Valkyrie Elysium Oyunu Brezilya'da Derecelendirildi

 
 
Valkyrie Elysium, yakın zamanda Brezilya'da Classificação Indicativa tarafından PS4, PS5 ve PC için derecelendirildi. Liste 21 Haziran'da yayınlandı ve pek fazla yeni ayrıntı sunmadı.
 
Soleil tarafından geliştirilen ve 2022 sürümü için onaylanan Valkyrie Elysium, tri-Ace'in beğenilen Valkyrie Profile serisinin devamı niteliğindedir. Dünyayı Ragnarok'tan kurtarmak için savaşan yeni bir Valkyrie'yi görüyor, ancak savaş sıra tabanlı yerine gerçek zamanlı olacak. 
 
Ayrıca duyuru fragmanının sonlarına doğru, ejderha benzeri gizemli bir figür ortaya çıktı. Önümüzdeki aylarda 15-18 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Tokyo Game Show ile oyun hakkında daha fazla şey öğreneceğiz.
 
Valkyrie Elysium, destansı bir hikayeye, güzel ortamlara ve strateji öğelerine sahip olacak. Bunun yanı sıra düşünme ve tepki verme yeteneğinizi test edecek benzersiz bir kombo sistemini birleştirecek. Rol yapma öğelerini de harmanlayacak bu yapım, üst düzey bir oyun deneyimi sunmayı hedefliyor.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gamingbolt Valkyrie Elysium pc PS4 PS5 PC
The Crew 2'ye Yeni Nesil Konsollar için 60 FPS Desteği Geliyor F1 22'de Yer Alacak Şarkıların Listesi Açıklandı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

seifer

24.6.2022 08:41:03

+1
Benim dışımdan bekleyen iki kiş daha buldum :-). Ben birde Final Fantasy bekliyorum.

BSC Misafiri

23.6.2022 20:55:08

+1
benim dışımda bekleyen birini buldum sonunda .benimde beklediğim nadir oyunlardan biri .umarım epic özel olmazda alırım direk

mehmetalpertr

23.6.2022 15:49:29

0
Bunu merak ile bekliyorum. Listeme almıştım.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)