Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Valkyria Chronicles Devam Edebilir

CANVAS grafik teknolojisinin oyuna kattığı ahenk,başarısında ki en büyük sebeplerindendi.
2008 yılı Ekim ayında Playstation 3 konsolu için özel olarak çıkan SEGA yapımı ve son yılların en iyi RPG'lerinden birisi olarak gösterilen Valkyria Chronicles seri olacağının ilk sinyallerini vedi.
 
Pek çok oyun sitesi tarafından yüksek puanlar alan oyun Amerika ve Avrupa'da beklenen ilgiyi görememiş,satış rakamları hayal kırıklığı olmuştu.Buna rağmen oyun Japonya'da çok tutulmuş,büyük hitler ve en çok satanlar arasına girmeyi başarmıştı.Japonya'da ki bu popülarite oyunun yakın tarihte anime ve manga olarak tekrar piyasaya yansımasıyla yanıt bulmuştu. SEGA'nın CANVAS grafik teknolojisi ile inşaa ettiği oyun yine SEGA'nın ilk kez bu oyunda kullandığı BLiTZ (Battle of Live Tactical Zones) sıra tabanlı savaş tekniği ile birleşerek Valkyria Chonicles'ı son yılların en iyi RPG'lerinden birisi olarak gösterilme sebebi olmuştu.
 
Şimdi iyi haber ise oyunun yönetmeni Nonaka'dan geldi.He ne kadar Japonya dışında hakettiği başarıyı elde edemesede,Japonya'da gördüğü ilgi,anime,manga çalışmaları Nonaka'yı bu oyunu bir seri haline getirme fikrine itmiş.Nitekim Famitsu'nun son sayısında da devam etmeyi istediklerini dile getirdi.Umarım Nonaka ve ekibi başarılı bir devam oyunu ile Amerika ve Avupayı'da unutmayarak bizleri mutlu eder.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Valkyria Chronicles
Suikastçiden İlk Detaylar FF13 Yeni Bir Summon
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Valkyria Chronicles
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız