Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

VFŞL 2020 Yaz Mevsimi Ödülleri Sahiplerini Buldu!

 
     2020 Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi'nin ödülleri sahiplerini buldu. Koçlar, sunucuların oylarıyla belirlenen ödüllerle beraber izleyicilerin oylarıyla belirlenen "Vodafone FreeZone Mevsimin En Değerli Oyuncusu" ve "Taraftar Özel Ödülü" sahipleri LoLespor YouTube kanalından yayınlanan video ile duyuruldu.
 
 
  
VFŞL'de; "Mevsimin Çaylağı" ödülünü Dark Passage'ın orta koridor oyuncusu Ksaez kazandı. Ksaez'in ardından 2. sırayı 5 Ronin'in üst koridor oyuncusu Oncan ve 3. sırada Beşiktaş'ın desteği Efias aldı.
 
     "En İyi Koç Ekibi" ödülünü ligi lider bitiren fastPay Wildcats'in koç ekibi kazandı. IW'nin ardından 2. sırayı ligin ikincisi GAL'ın koç ekibi, 3. sırayı ise ligin üçüncüsü SUP'un koç ekibi aldı.
 
     "En İyi Üst Koridor" ödülünü Galakticos'un oyuncusu Luana kazandı. Luana'nın ardından 2. sırayı fastPay Wildcats'ten StarScreen, 3. sırayı ise Galatasaray Espor'dan Ragner aldı.
 
     "En İyi Ormancı" ödülünü fastPay Wildcats'in oyuncusu Ferret kazandı. Ferret'in ardından 2. sırayı Papara SuperMassive'den KaKAO, 3. sırayı ise 5 Ronin'den Robin aldı.
 
     "En İyi Orta Koridor" ödülünü fastPay Wildcats'in oyuncusu Serin kazandı. Serin'in ardından 2. sırayı 1907 Fenerbahçe Espor'dan Blue, 3. sırayı ise Dark Passage'dan Ksaez aldı.
 
     "En İyi Nişancı" ödülünü fastPay Wildcats'in oyuncusu Kaori kazandı. Kaori'nin arkasından 2. sırayı Galakticos'tan Luger, 3. sırayı ise Papara SuperMassive'den Zeitnot aldı. 
     
     "En İyi Destek" ödülünü fastPay Wildcats'in oyuncusu Pbd kazandı. Pbd'nin arkasından 2. sırayı Papara SuperMassive'den SnowFlower, 3. sırayı ise Galakticos'tan Nikola aldı. 
 
     "En Çok Gelişen Oyuncu" ödülünü fastPay Wildcats'in orta koridor oyuncusu Serin kazandı. Serin'in ardından 2. sırayı fastPay Wildcats'ten Kaori, 3. sırayı ise Galakticos'tan Luger aldı. 
 
     Taraftar oylarıyla belirlenen "Taraftar Özel Ödülü"nü Galakticos'un nişancısı Luger kazandı. Böylece Luger, taraftarların oylarıyla belirlenen iki ödülü de kazanmış oldu. Taraftar Özel Ödülü'nde Luger'in ardından 2. sırayı FB'den Blue, 3. sırayı ise IW'den Kaori aldı. 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
league of legends riot games pc rts mmo
Çizgi Roman Önerisi: Hawkeye: My Life as a Weapon The Last of Us Part II'ye Gerçekçi Zorluk Seviyesi ve Kalıcı Ölüm Modu Geliyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
League of Legends
+ TAKİBE
AL
43 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız