Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

VFŞL 2020 Kış Mevsimi Başlangıç Tarihi Duyuruldu!

 
     League of Legends Türkiye Şampiyonluk Ligi 2020 Kış Mevsimi, başlangıç tarihi Riot Games Türkiye tarafından duyuruldu. Yapılan açıklamada Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi 1 Şubat Cumartesi günü Riot Games Espor Sahnesi’nde başlıyor. Biletler ise 17 Ocak tarihinde satışa sunulacak. Galatasaray Espor'un ligden men edilmesinin ardından VFŞL 2020 Kış Mevsimi'nde 9 takım mücadele edecek.  
 
     VFŞL maçları 1 Şubat’tan itibaren her hafta sonu 14:00’da başlayacak, Sahne'nin kapıları 13.00’dan itibaren açık olacak. İlk satış mevsimin ilk 5 haftasını kapsayacak, son 4 haftanın biletleri ayrıca satışa çıkacak.

Etkinlik Bilet Fiyatları
 
     Günlük bilet ücreti lig aşaması süresince 20 TL olarak belirlendi. Alanda kategori ayrımı olmadığı için satışlar sahneye en yakından başlayıp sahneye en uzak koltuğa doğru yapılacak. Biletleri hem Biletix üzerinden, hem alandaki gişeden alınabilinecek. Biletler aynı gün oynanan bütün maçlar, yani bir tam lig günü için geçerli olacak. Biletler gelmek istenilen etkinliğin tarihine göre seçip alınabilinecek. Örnek olarak 1. Hafta 1. Gün Bileti, 2. Hafta 2. Gün Bileti gibi. Etkinlik günü satılan biletlerin teslimi, etkinlik alanındaki bilet teslim/satış noktasından yapılacak. Mekan girişinde seyircinin gün içinde rahatlıkla alana girip çıkmasını sağlayabilmek için bileğine soğuk damga basılacak.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
league of legends riot games pc rts mmo
2019'da Twitter'da En Çok Konuşulan Oyunlar Xbox Series X'te Bulunacak Bağlantı Girişleri

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
League of Legends
+ TAKİBE
AL
43 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız