Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

VCT 2024: EMEA 1. Aşama 2. Hafta Karşılaşmaları Oynandı!

 
      Riot Games'in VALORANT Champions Tour kapsamında Berlin'de düzenlediği VALORANT Champions Tour 2024 EMEA 1. aşama turnuvasının 2. hafta karşılaşmaları oynandı. Temsilcilerimiz FUT Esports ve BBL Esports haftayı galibiyetle tamamladı.
 
2. hafta karşılaşmalarının sonuçları;
 
Karmine Corp 1-2 FUT Esports
Vitality 2-1 Team Heretics
Team Liquid 1-2 Natus Vincere
BBL Esports 2-0 KOI 
Fnatic 2-1 GIANTX
Karmine Corp 2-0 Gentle Mates 
 
     Alpha grubunda Karmine Corp, BBL Esports ve Fnatic, Omega grubunda ise FUT Esports, Natus Vincere ve Team Heretics ilk üçte yer alıyor. 
      
     Grup aşamasında takımlar Alpha ve Omega olarak ikiye ayrıldı. Bu etapta her iki gruptan en iyi 3 takım üst tura yükselecek. Playoff etabında ise turnuvayı başarıyla tamamlayan 3 takım, Masters Shanghai'a katılma hakkını elde edecek. 2. hafta karşılaşmaları 17-18-19 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek.

Bu haberin bağlantısı
URL
Riot Games Project A League of Legends Shooter Oyunu Yeni Oyun lol lol evreni CSGO Counter Strike çıkış tarihi ücretsiz FPS haberler
VALORANT Challengers 2024 Türkiye: Birlik Ligi'nde Büyük Final Belirlendi! Xbox Oyunu Sea of Thieves'in Kapalı Betası PS5'te Başladı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Valorant
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız