Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

VALORANT Challengers 2024 Türkiye: Birlik Ligi Split 1 Şampiyonu Fire Flux Esports Oldu!

 
       VALORANT Challengers 2024 Türkiye: Birlik Ligi'nde büyük final karşılaşması 14 Nisan Pazar günü gerçekleşti. Final, Fire Flux Esports ile Galakticos arasında 5 maçlık seri formatında ESA Espor Arena'da oynandı. Karşılaşmanın sonucunda Fire Flux Esports, Galakticos'u 3-0 mağlup ederek VALORANT Challengers 2024 Türkiye: Birlik Ligi Split 1 şampiyonu olmayı başardı! 
 
     5 maçlık seri formatında gerçekleşen karşılaşmada Lotus, Bind ve Split haritaları seçildi. Lotuıs haritası 13-10, Bind haritası 14-12 ve Split haritası 14-12, Fire Flux galibiyetiyle sonuçlandı. Uzatmalara gidilen Bind ve Split için iki tarafında pes etmeden gerçekleştirdiği mücadelesine tanıklık edildiğini söyleyebiliriz. Galakticos karşılaşmaları çok istese de ve açık ara farkları müthiş geri dönüşlerle kapatsa da Fire Flux Esports rakibini domine etmeyi başardı ve kupanın sahibi oldu. 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Riot Games Project A League of Legends Shooter Oyunu Yeni Oyun lol lol evreni CSGO Counter Strike çıkış tarihi ücretsiz FPS haberler
Fallout 4 London Modu Süresiz Olarak Ertelendi! Final Fantasy 7 Remake'in Son Oyunu Ne Zaman Gelecek?

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Valorant
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız