Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Uplay ve Ubisoft Club Yenilenerek Ubisoft Connect Adı Altında Birleşiyor

 
Uplay ve Ubisoft Club'ı birleştiren ve geliştiren yeni oyun servisi Ubisoft Connect duyuruldu.

Ubisoft Connect, tüm platformlardaki bütün Ubisoft oyunları için hazırlanmış oyuncu hizmetleri ekosistemi. Uplay, Ubisoft Club ve sadakat programının bütün platformlarda birleştirilmiş ve geliştirilmiş hâli.

29 Ekim'de Watch Dogs: Legion'ın çıkışıyla birlikte hizmet vermeye başlayacak.

Ubisoft Connect seçili oyunlara cross-play ve cross-progression desteğini getirecek. Yani konsol ve PC oyuncuları belirli oyunları beraber oynayabilecek ve kayıt dosyalarını platformlar arasında aktarabilecek.

Uplay'e benzer bir ödül sistemine de sahip olacak. Ubisoft Connect'te seviyeniz her yükseldiğinde benzersiz ödüller için harcayabileceğiniz Units kazanacaksınız ve bunlarla silahlar, karakter kıyafetleri ve ifadeler gibi ödüllerin kilidini açabileceksiniz.

Ayrıca ayrıntılı oyun içi istatistiklerinize erişebilecek ve istatistiklerinizi arkadaşlarınızla kıyaslayabileceksiniz. Oyun oturumunuza başlamadan önce en iyi performanslarınızın özetlerini ve oyun tarzınıza dayalı kişiselleştirmiş ipuçları alacaksınız.

Daha fazla bilgi için ubisoftconnect.com adresini ve sıkça sorulan sorular kısmını ziyaret edebilirsiniz.

Çıkış fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
PS5 Oyunlarının Türkiye Fiyatları Belli Oldu Arkham Horror: Mother's Embrace PS4, Xbox One, Switch ve PC için Duyuruldu

FU-Frank Underwood

22.10.2020 08:49:47

+1
bugün bütün sahip olduğunuz oyunlarda açmadığınız veya zaman limiti dolduğu için açamadığınız ödüllerin hepsi açıldı. uplay hesabınızdan bakabilirsiniz.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)