Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Üniversiteler Arası VALORANT Turnuvası Red Bull Campus Clutch Başlıyor!

 
 
     Öğrencilerin ülkesini ve okullarını temsil etmesine olanak sağlayan üniversiteler arası dünyanın en büyük global VALORANT turnuvası Red Bull Campus Clutch 2022’nin heyecanı şehirlerde yaşanacak. En iyi takımı bulmak ve oyunu yeni bir boyuta taşımak için yapılan turnuva boyunca katılımcılar sırasıyla İzmir, Antalya, Gaziantep, Ankara ve Bursa şehirlerinde çevrim dışı olarak gerçekleşecek elemelere katılabilecek. Yapı Kredi Play katkılarıyla düzenlenen, oyuncuların kıyasıya mücadele verdiği turnuvada Türkiye Şampiyonluğu’nu elde eden takım dünya finalinde ülkemizi temsil etme hakkını kazanacak. Dünyada bir ilk olan turnuva ile ilgili detaylı bilgi ve kayıtlar RedBull.com/campusclutch adresinde.

     Üniversite öğrencilerinin ülkesini ve okullarını temsil etmesine olanak sağlayan üniversiteler arası dünyanın en büyük global VALORANT turnuvası Red Bull Campus Clutch 2022’nin heyecanı şehirlere taşınıyor. Türkiye’deki çevrim içi elemelerinin 1 Eylül’de başlayıp2ay boyunca sürecek turnuvanın şehir elemeleri de İzmir, Antalya, Gaziantep, Ankara ve Bursa’da gerçekleştirilecek. Dev turnuvada ilk şehir elemesi 26 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında çevrim dışı olarak İzmir’de yapılacak.

     Takım üyelerinin aynı üniversiteden olmak zorunda olmadığı turnuvada oyuncular elemeleri başarılı bir şekilde geçmeye çalışıp, Türkiye Şampiyonu olmak için mücadele verecek. Türkiye’nin en iyisi olan takım ise global arenada ülkemizi temsil etme fırsatını elde edecek. 2021 yılında takımı Acend ile birlikte VALORANT Champions turnuvasında tarihin ilk VALORANT Dünya Şampiyonu olmayı başaran Red Bull sporcusu Mehmet Yağız ‘cNed’ İpek, turnuva boyunca gösteri maçları düzenleyerek katılımcılarla bir araya gelecek. Yapı Kredi Play partnerliğinde gerçekleştirilen Red Bull Campus Clutch ile ilgili detaylı bilgi ve kayıtlar RedBull.com/campusclutch adresinde.

Bu haberin bağlantısı
URL
Riot Games Project A League of Legends Shooter Oyunu Yeni Oyun lol lol evreni CSGO Counter Strike çıkış tarihi ücretsiz FPS haberler
FUT Esports Avrupa’nın “Süper Ligi”nde Türkiye’yi Temsil Edecek! Yan Görevleriyle Öne Çıkan Rol Yapma Oyunları

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Valorant
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız