Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Unexplored 2: The Wayfarer’s Legacy E3 2021 Fragmanı Yayınlandı

 
 
Yayıncı Big Sugar ve geliştirici Ludomotion, Unexplored 2: The Wayfarer's Legacy için E3 2021 fragmanını yayınladı.
 
Oyunun tanıtım yazısı
 
Unexplored 2, keşfedebilmen için geniş ve zengin bir fantezi dünyası yaratıyor. Kalıcı ölüme dair havalı bir dokunuş bulunduruyor: Karakterin ölebilir ancak dünyada zaman akmaya devam edebilir. Oyun tekrarlayıcı ögeler, deneyim puanı ya da altın içermeyen tutkulu, yöntemsel bir aksiyon RYO'dur. Hikâye tamamen senin kararların ve tarihsel olarak bu kararlarının sonuçları hakkında.

Wayfarer olarak Staff of Yendor'u yok etme görevinde ilerlerken dünyayı bir uçtan diğer uca dolaşacaksın. Yol boyunca kabilelerle tanışacak, büyülü yaratıklarla karşılaşacak ve destansı silahlarla tarihi eşyaları bulmak için antik harabeleri keşfedeceksin. 
 
Aynı dünyada arka arkaya farklı Wayfarer'larla Staff of Yendor'u imha etme görevini tamamlamayı deneyebilirsin. Ancak son görevinde ölürsen dünyanın sonu gelir. Kalıcı olarak.
Bu yüzden mutlaka iyi hazırlan ve maceranın en son ve en tehlikeli kısmı için bilmen gereken her şeyi öğren.

Başarısız olursan dünya ortadan kalkar. Yapabileceğin tek şey kendi tarihine sahip yepyeni bir dünya yaratmak ve yeni bir göreve başlamak. 
 
Unexplored 2: The Wayfarer’s Legacy,  PC (Epic Games Store üzerinden) için Erken Erişim'de olup 35.10 TL fiyat etiketiyle ve sınırlı bir süre için yüzde 10 lansman indirimiyle mevcut. 17 Haziran'a kadar geçerli olan Epic MEGA Satış Kuponu'nu da kullanabilirsiniz. Ayrıca oyun Xbox Series, Xbox One ve Steam sürümleri 2022'de çıkacak.  
 
Fragman videosu 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Unexplored 2: The Wayfarer’s Legacy
No More Heroes 3 Tanıtım Fragmanı Yayınlandı Star Wars Jedi: Fallen Order Artık PS5 ve Xbox Series'de

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)