Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Uncharted 2, Türkiye'de Başlayacak!!!

Ice Cavern adlı bölüm için yayınlanan bir artwork
 Bu yıl Playstation 3'ün en ağır toplarından biri olan Uncharted 2'ye ait yeni bilgiler yayınlandı. Bu bilgilerde, bizim için de büyük bir sürpriz yer aldı.
 
Daha önce haberini verdiğimiz Uncharted 2 : Among Thieves'a ait yeni bölüm tanıtımı bugün Gametrailers TV'de yer aldı. Ice Cavern adlı yeni bir bölümün üzerine odaklı olan tanıtımın 5.dakikasında (5.11) sorulan soru sayesinde bizim için büyük bir sürpriz cevap ortaya çıktı.
 
GTTV sunucusu Geoff Keighley'in "Drake'nin bu macerası hangi mekanlarda geçecek?" sorusuna oyunun yapımcısı Evan Wells ; "Hikayemiz Türkiye'de başlayacak, daha sonra ise Nepal, Himalayalar gibi farklı mekanlara seyahat edeceğiz" diyerek oyunda Türkiye'nin de yer aldığını resmen açıklamış oldu.
 
Şu an için oyunun Türkiye'nin hangi şehrinde geçeceğine dair bir bilgi yok ama bu haber bile oyun için daha fazla heyecanlanmamıza yol açtı diyebiliriz.
 
Yayınlanan Ice Cavern ekran görüntüleri için  tıklayınız.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak naughty dog Uncharted 2: Among Thieves Türkiye
Modern Warfare 2 Kapak Tasarımı Belli Oldu Mass Effect 2, Yapımcı Günlüğü Videosu Yayınlandı

FiréLord

10.7.2009 18:09:02

0
Assassins Creed de olduğu gibi bazı türkçe kelimeler duyabiliriz. Artık şu oyunlara Türkçe dil desteğide eklenmeye başlasa çok güzel olacak.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Uncharted 2 : Among Thieves
+ TAKİBE
AL
9 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız